Konferencje Leczenie ran Pod sliderem Wideo

Co pielęgniarki anestezjologiczne powinny wiedzieć o leczeniu ran?

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

Wśród uczestników obu edycji konferencji Forum Leczenia Ran znalazło się m.in. liczne grono pielęgniarek anestezjologicznych. Czy leczenie ran to tematyka, którą pielęgniarki anestezjologiczne powinny się w sposób szczególny interesować? Jeśli tak, to co powinny wiedzieć o tej złożonej dziedzinie? O tym i o swoim udziale w Forum Leczenia Ran opowiedziały nam pielęgniarki anestezjologiczne i przedstawicielki Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki, mgr Anna Zdun i mgr Małgorzata Jadczak.

– Mamy tutaj okazję posłuchać bardzo ciekawych wykładów, uczestniczyć w warsztatach, dowiedzieć się czegoś nowego, potwierdzić, że to co robimy ma sens i że to co robimy robimy dobrze bądź, że powinnyśmy coś poprawić w naszym działaniu – o swoim uczestnictwie w II Forum Leczenia Ran opowiadała Anna Zdun, pielęgniarka anestezjologiczna z wieloletnim doświadczeniem, koordynator Grupy Roboczej ds. Praktyki w PTPAiIO.

– Trzeba pamiętać, że rany to są także pacjenci na intensywnej terapii – mówiła z kolei Małgorzata Jadczak, skarbnik PTPAiIO. – Są tu rany pooperacyjne, pourazowe, odleżyny, z którymi często pacjenci przychodzą, mamy tu szerokie spektrum leczenia ran – dodała mgr Jadczak.

 

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu:

III FORUM LECZENIA RAN

III edycja konferencji Forum Leczenia Ran odbędzie się 10-12 października 2019 r. w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu.

Więcej informacji: www.flr2019.pl 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *