Już dziś zarejestruj się na bezpłatną konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Krakowie
Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Już dziś zarejestruj się na bezpłatną konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Krakowie

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

21 listopada 2019 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie odbędzie się bezpłatna konferencja naukowo-szkoleniowa „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie skierowane jest do pielęgniarek i pielęgniarzy chętnych poszerzyć i aktualizować swoją wiedzę w zakresie opieki nad raną przewlekłą.

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia na uczestników czekają merytoryczne wykłady prowadzone przez praktyków i najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach (m.in. opiekuna cyklu konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” dr. hab. n. med. Marka Kucharzewskiego – Wiceprezesa Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran), ciekawe materiały konferencyjne i prestiżowe medyczne czasopismo naukowe, imienny certyfikat z punktami edukacyjnymi oraz wystawa firm, które oferują nowoczesne rozwiązania w leczeniu ran.

Konferencja odbyła się już w ponad 30 miastach w całej Polsce

Wśród wiodących tematów konferencji znajdzie się problematyka leczenia ran o różnej etiologii – owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa; ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; antyseptyka i opatrunki; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia czy żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo naukowe o profilu medycznym Evereth Publishing oraz Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Konferencja odbędzie się pod patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Patronem medialnym konferencji został portal medyczny Evereth News, czasopismo „Forum Zakażeń” oraz portal Forum Leczenia Ran.

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cykl jednodniowych, bezpłatnych konferencji, których celem jest przede wszystkim szerzenie świadomości na temat najbardziej aktualnych wytycznych i najnowocześniejszych metod leczenia trudno gojących się ran o różnej etiologii. Dotychczas, odbyło się już ponad 30 spotkań z cyklu. W każdej z nich, bierze udział od 200 do 300 uczestników.

Rejestracja trwa – aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, wystarczy odwiedzić stronę internetową http://postepowaniezrana.pl/krakow/ i wypełnić formularz. Tylko zarejestrowani uczestnicy zostaną wpuszczeni na konferencję i otrzymają certyfikat. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa – liczba miejsc jest ograniczona!

 

Obejrzyj fotorelację z poprzednich edycji konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą”:

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Siedlcach.

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Opolu.

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Zamościu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *