Konferencje Newsy Pod sliderem

Już jest program merytoryczny konferencji „Współczesne Wyzwania Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej”

Niezwykle ciekawy program konferencji „Współczesne Wyzwania Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej”, która odbędzie się 15 listopada 2019 r. w Warszawie jest już dostępny na stronie wyzwaniaopiekipaliatywnej.pl. To ostatnie dni na rejestrację.

Konferencja odbędzie się w centrum konferencyjno-szkoleniowym Golden Floor w Warszawie. W wydarzeniu weźmie udział ok. 250 osób.

W programie merytorycznym konferencji znalazły się m.in. takie wykłady, jak „Pacjent w obliczu śmierci wyzwaniem dla zespołu opieki paliatywnej” wygłoszony przez Przewodniczącego Komitetu Organizacyjnego, mgr Pawła Witta; Narzędzia oceny stanu pacjenta mające zastosowanie w pielęgniarskiej opiece paliatywnej mgr Izabeli Kaptacz, Konsultant Krajowej Pielęgniarstwa Opieki Paliatywnej oraz „Elementy badania fizykalnego w ocenie ryzyka odleżyn” dr n. o zdr. Marioli Rybki, Krajowej Konsultant w dziedzinie Pielęgniarstwa Opieki Długoterminowej.

Podczas wydarzenia swój wykład „Nowoczesne metody leczenia bólu w opiece paliatywnej” wygłosi również dr n. med. Marcin Janecki z Zakładu Medycyny i Opieki Paliatywnej Katedry Pielęgniarstwa ŚUM w Katowicach, dr n. o zdr. Dorota Kilańska z Uniwersytetu Medycznego w Łodzi z tematem „Optymalna opieka”, a także Mirosława Ślązak z Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci o specyfice pediatrycznej domowej opieki paliatywnej.

Przewodniczącą Komitetu Naukowego została prof. dr hab. n. med. Elżbieta Krajewska-Kułak. Wśród członków komitetu naukowego znajdą się, takie osobistości jak mgr Izabela Kaptacz, Konsultant Krajowa w dziedzinie pielęgniarstwa opieki paliatywnej; dr n. o zdr. Mariola Rybka, Krajowy Konsultant w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej; mgr Paweł Witt, Prezes Polskiego Towarzystwa Pielęgniarek Anestezjologicznych i Intensywnej Opieki oraz wielu innych.

Termin nadsyłania zgłoszeń uczestnictwa w Konferencji upływa dnia 31 października 2019 r. Jednak organizator może skrócić termin zgłaszania uczestnictwa w przypadku wyczerpania liczby dostępnych pakietów uczestnictwa w Konferencji. Dlatego nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś.

Organizatorem konferencji jest Ośrodek Hospicjum Domowe Zgromadzenia Księży Marianów w Warszawie oraz wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, wydawca czasopisma “Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”.

Przeczytaj także: Największa konferencja o leczeniu ran w Polsce – ponad 1000 osób na III Forum Leczenia Ran

Przeczytaj bezpłatnie artykuł w czasopiśmie „Leczenie Ran”:

Rola białek szoku cieplnego w oparzeniach oraz uogólnionej reakcji zapalnej

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o