O portalu

ForumLeczeniaRan.pl to źródło wiedzy o leczeniu ran i wszelkich zagadnieniach dotyczących tej tematyki. Portal tworzony jest we współpracy z ekspertami różnych specjalności przez redaktorów wydawnictwa naukowego Evereth Publishing Sp. z o.o. Treści w serwisie skierowane są do wszystkich zainteresowanych tą tematyką: lekarzy, studentów medycyny, pielęgniarek, a także pacjentów.

Newsy i nowoczesne rozwiązania

Piszemy o nowinkach z zakresu leczenia ran, nowych technologiach i przełomowych rozwiązaniach w terapii. Na ForumLeczeniaRan.pl znajdą Państwo także wiedzę z zakresu profilaktyki i metod leczenia popartą publikacjami naukowymi i wypowiedziami ekspertów. Żaden z artykułów nie stanowi jednakże konsultacji medycznej i nie może jej zastępować. W razie wątpliwości w każdej sytuacji należy zgłosić się do specjalisty.

Forum Leczenia Ran to także ogólnopolska konferencja

Forum Leczenia Ran to nie tylko portal, ale także ogólnopolska interdyscyplinarna konferencja, której pierwsza edycja odbyła się w 2017 r. w Zakopanem i zgromadziła ponad 600 specjalistów różnych dziedzin. II edycja tego wydarzenia odbędzie się 11-13 października 2018 r.: www.flr2018.pl.

Wideorelacja z I edycji konferencji Forum Leczenia Ran:

Chcesz, żebyśmy poruszyli temat, który Cię interesuje? Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!
redakcja@forumleczeniaran.pl