Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Postępowanie z raną przewlekłą w Warszawie: bezpłatna konferencja dla pielęgniarek

5 czerwca (środa) o godz. 9:00 w Centrum Dydaktycznym WUM w Warszawie rozpocznie się konferencja z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenie jest bezpłatne dla pielęgniarek i pielęgniarzy, służy rozpowszechnianiu najnowszej wiedzy z zakresu opieki nad raną trudno gojącą się. Aby wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się przez formularz na stronie: www.postepowaniezrana.pl/warszawa.

Wydawnictwo Evereth Publishing od 5 lat w różnych miastach w całej Polsce organizuje spotkania dla pielęgniarek z serii „Postępowanie z raną przewlekłą”. Konferencje w każdym z odwiedzanych miast cieszą się niesłabnącą popularnością – wszak problem leczenia ran trudno gojących się m.in. z powodu starzenia się społeczeństwa stale przybiera na sile. Patronat honorowy nad wydarzeniami sprawuje każdorazowo Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych.

Uczestnicy konferencji biorą udział w merytorycznych wykładach prowadzonych przed doświadczonych specjalistów i mają szansę zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w zakresie wsparcia leczenia rany trudno gojącej się.

Bezcenna wiedza i doświadczenie ekspertów

– Zapraszamy wszystkie pielęgniarki i pielęgniarzy, którzy chcieliby poszerzyć swoją wiedzę z zakresu leczenia ran trudno gojących się – powiedział opiekun naukowy „Postępowania z raną przewlekłą”, dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Od lat jeździmy z tym cyklem do różnych miast w całej Polsce i widzimy, jak bardzo takie wydarzenia są potrzebne. Pielęgniarki i pielęgniarze jako bardzo istotni członkowie zespołów medycznych chcą się kształcić i rozwijać, podczas prelekcji zadają wiele pytań i szukają nowych, skuteczniejszych rozwiązań. To pokazuje, jak bardzo ta grupa zawodowa się zmienia i jak jest ambitna. Te spotkania przynoszą mi dużo satysfakcji – dodał dr hab. n. med. Marek Kucharzewski.

Dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, opiekun merytoryczny cyklu konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” i Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran

Organizatorami konferencji są: wydawnictwo naukowe Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych WUM.

– Już od dłuższego czasu regularnie spływa do nas wiele zapytań dotyczących organizacji „Postępowania z raną przewlekłą” w Warszawie – powiedział Kamil Piotrowski, koordynator cyklu konferencji i Wiceprezes wydawnictwa Evereth Publishing. Wiemy, że zapotrzebowanie na tego typu konferencje naukowo-szkoleniowe w stolicy jest bardzo duże, a liczba miejsc dla uczestników jest niestety ograniczona. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś, zwłaszcza że poziom merytoryczny będzie naprawdę wysoki  – dodał.

Wśród wykładowców swoją obecność potwierdzili już m.in. dr hab. n. med. Marek Kucharzewski (Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran), dr hab. n. med. Beata Mrozikiewicz-Rakowska (Prezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran), mgr Mirosława Młynarczuk (specjalista pielęgniarstwa diabetologicznego), mgr Elżbieta Szkiler (specjalista leczenia ran, wykładowca na wielu konferencjach dla pielęgniarek).

Rejestracja na konferencję w Warszawie już otwarta

Na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Warszawie można się zarejestrować poprzez wypełnienie krótkiego formularza na stronie www.postepowaniezrana.pl/warszawa/. Udział w konferencji jest bezpłatny – wpuszczone zostaną tylko osoby, które uprzednio zarejestrowały się przez stronę. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zarejestruj się:

 

Przeczytaj również:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *