Znamy już datę i miejsce konferencji IV Forum Leczenia Ran!
Eksperci Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Rejestracja na IV Forum Leczenia Ran ruszyła!

IV edycja ogólnopolskiej konferencji Forum Leczenia Ran, która odbędzie się 15-17 października 2020 r. w Zakopanem już teraz wzbudza ogromne emocje i cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy, pielęgniarek, podologów i mikrobiologów. Rejestracja ruszyła 3 grudnia i po 24 godzinach zapisów zabrakło miejsc noclegowych w miejscu konferencji. Zarejestruj się: www.flr2020.pl

W III Forum Leczenia Ran uczestniczyło ponad 1000 osób, a chętnych było dużo więcej – dlatego też nie dziwi fakt, że rejestracja na IV edycję wydarzenia wzbudziła tyle emocji. Już 24 godziny po otwarciu zapisów zabrakło miejsc noclegowych w hotelu, w którym odbędą się wykłady, warsztaty i wydarzenia towarzyszące: Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

IV edycja jeszcze bardziej nowoczesna i nastawiona na dialog

III Forum Leczenia Ran z rekordową liczbą ponad 1000 uczestników to był duży sukces, ale z pewnością nie spoczniemy na laurach – mówi dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Przewodniczący Komitetu Naukowego konferencji. Już pracujemy nad programem merytorycznym IV edycji, chcielibyśmy by konferencja w 2020 r. była jeszcze bardziej nowoczesna i nastawiona na dialog. Na pewno nie zabraknie wystąpień czołowych ekspertów krajowych i zagranicznych, pojawią się także nowe twarze. Wracamy z tą konferencją do Zakopanego i ze względu na ograniczoną liczbę miejsc planujemy konferencję na ok. 850 osób – mówi ekspert. 

Forum Leczenia Ran to prestiżowa, interdyscyplinarna konferencja, która przyciąga uczestników z całej Polski, niezależnie od specjalizacji, stanowiąc przestrzeń dającą szansę na nowy, interaktywny wymiar rozmowy o leczeniu ran.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing.

Rejestracja ruszyła – zapisz się już dziś! 

Zapraszamy do rejestracji przez formularz na stronie konferencji: www.flr2020.pl.

 

Sprawdź wideo z III Forum Leczenia Ran w Karpaczu:

 

Przeczytaj również: Największa konferencja o leczeniu ran w Polsce – ponad 1000 osób na III Forum Leczenia Ran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *