Znamy już datę i miejsce konferencji IV Forum Leczenia Ran!
Eksperci Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Rejestracja na IV Forum Leczenia Ran ruszyła!

Ten tekst przeczytasz w 2 min.

IV edycja ogólnopolskiej konferencji Forum Leczenia Ran, która odbędzie się 15-17 października 2020 r. w Zakopanem już teraz wzbudza ogromne emocje i cieszy się dużym zainteresowaniem lekarzy, pielęgniarek, podologów i mikrobiologów. Rejestracja ruszyła 3 grudnia i po 24 godzinach zapisów zabrakło miejsc noclegowych w miejscu konferencji. Zarejestruj się: www.flr2020.pl

W III Forum Leczenia Ran uczestniczyło ponad 1000 osób, a chętnych było dużo więcej – dlatego też nie dziwi fakt, że rejestracja na IV edycję wydarzenia wzbudziła tyle emocji. Już 24 godziny po otwarciu zapisów zabrakło miejsc noclegowych w hotelu, w którym odbędą się wykłady, warsztaty i wydarzenia towarzyszące: Hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

IV edycja jeszcze bardziej nowoczesna i nastawiona na dialog

III Forum Leczenia Ran z rekordową liczbą ponad 1000 uczestników to był duży sukces, ale z pewnością nie spoczniemy na laurach – mówi dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Przewodniczący Komitetu Naukowego konferencji. Już pracujemy nad programem merytorycznym IV edycji, chcielibyśmy by konferencja w 2020 r. była jeszcze bardziej nowoczesna i nastawiona na dialog. Na pewno nie zabraknie wystąpień czołowych ekspertów krajowych i zagranicznych, pojawią się także nowe twarze. Wracamy z tą konferencją do Zakopanego i ze względu na ograniczoną liczbę miejsc planujemy konferencję na ok. 850 osób – mówi ekspert. 

Forum Leczenia Ran to prestiżowa, interdyscyplinarna konferencja, która przyciąga uczestników z całej Polski, niezależnie od specjalizacji, stanowiąc przestrzeń dającą szansę na nowy, interaktywny wymiar rozmowy o leczeniu ran.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing.

Rejestracja ruszyła – zapisz się już dziś! 

Zapraszamy do rejestracji przez formularz na stronie konferencji: www.flr2020.pl.

 

Sprawdź wideo z III Forum Leczenia Ran w Karpaczu:

 

Przeczytaj również: Największa konferencja o leczeniu ran w Polsce – ponad 1000 osób na III Forum Leczenia Ran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *