Eksperci Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Światowej sławy prof. Axel Kramer wykładowcą IV Forum Leczenia Ran

Jednym z wykładowców IV Forum Leczenia Ran, największej konferencji o leczeniu ran w Polsce, będzie światowej sławy ekspert, prof. Axel Kramer. Guru w dziedzinie chorób zakaźnych i higieny środowiskowej przyjedzie do Zakopanego z Austrii. W swoim wystąpieniu opowie o antyseptyce ran trudno gojących się. 

Prof. dr hab. n. med. Axel Kramer to światowej sławy ekspert w dziedzinie higieny i medycyny środowiskowej, a także założyciel i prezes Niemieckiego Towarzystwa Higieny Szpitala. Jest autorem znanego Konsensusu Antyseptyki Ran.

Prof. Kramer dołączył do grona wybitnych ekspertów i wykładowców IV Forum Leczenia Ran – wystąpi obok prof. José Luis Lázaro-Martíneza z Hiszpanii oraz ekspertów ze Słowacji i Wielkiej Brytanii. Wykłady poprowadzą także przedstawiciele Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran i najlepsi specjaliści w dziedzinie leczenia ran w Polsce. Nie zabraknie praktycznych warsztatów i paneli dyskusyjnych.

IV Forum Leczenia Ran jest największą ogólnopolską konferencją o leczeniu ran w Polsce. Pierwsza edycja zgromadziła ponad 600 osób, druga – 700, trzecia – ponad 1000. Maksymalna liczba miejsc na IV edycję konferencji to 1000, już dziś zarejestrowało się ponad 650 osób.

Zarejestruj się już dziś, bo miejsc może zabraknąć:

Prof. Axel Kramer był także gościem II Forum Leczenia Ran, obejrzyj jego wypowiedź o ówczesnym wykładzie:

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o