„TILI – nowe, przydatne narzędzie do diagnozowania miejscowego zakażenia rany” – zapisz się na bezpłatny webinar!
Newsy Webinary

„TILI – nowe, przydatne narzędzie do diagnozowania miejscowego zakażenia rany” – zapisz się na bezpłatny webinar!

Zapraszamy na kolejny webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE”, który poprowadzi prof. dr hab. n. med. Marzenna Bartoszewicz – ekspert w dziedzinie mikrobiologii. Wykład odbędzie się 17 marca o godz. 19. Wydarzenie jest organizowane przez wydawnictwo Evereth oraz Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran. Partnerem wydarzenia są firmy Urgo Medical i B.Braun.

Webinar pod hasłem „TILI – nowe, przydatne narzędzie do diagnozowania miejscowego zakażenia rany” będzie prowadzony przez prof. dr hab. n. med. Marzennę Bartoszewicz – eksperta w dziedzinie mikrobiologii, wybitnego wykładowcę, Sekretarza Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran i Wiceprezesa Towarzystwa Mikrobiologii Klinicznej.

Tytuł wykładu brzmi: „TILI – nowe, przydatne narzędzie do diagnozowania miejscowego zakażenia rany”

Podczas webinaru ekspertka przedstawi uczestnikom, czym jest wskaźnik terapeutyczny miejscowego zakażenia rany (TILI) oraz dlaczego wynik TILI może być przydatnym narzędziem w codziennej praktyce klinicznej i przełożyć się na decyzję o zastosowaniu antyseptyki oraz nowoczesnych opatrunków.

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się tutaj.

Jakie tematy są poruszane podczas cyklu webinarów?

Wśród wiodących tematów spotkań online znajdzie się problematyka leczenia ran o różnej etiologii – owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa; ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; antyseptyka i opatrunki; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia oraz żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego seminarium internetowego eksperci w zakresie leczenia ran opowiadają o najważniejszych aspektach leczenia ran. Uczestnicy oprócz obejrzenia wykładu mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

[et_pb_button button_text=”Zapisz się na webinar” button_url=”https://forumleczeniaran.pl/webinary/tili-nowe-przydatne-narzedzie-do-diagnozowania-miejscowego-zakazenia-rany-rejestracja/?fbclid=IwAR0GkUT5b-7SYWfDlbf9STGie6bYUTsk1f-anH5m7bCGXngAuKSnBA43-J8″ button_alignment=”center” background_layout=”dark” custom_button=”on” button_bg_color=”#e02b20″ animation_style=”slide” /]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.