Zarejestruj się na bezpłatną konferencję o leczeniu ran w Lublinie!
Konferencje Leczenie ran Newsy

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję o leczeniu ran w Lublinie!

Cykl bezpłatnych, jednodniowych konferencji naukowo-szkoleniowych „Postępowanie z raną przewlekłą” zawitał do ponad 30 miast w całej Polsce. Kolejna odsłona wydarzenia już wkrótce odbędzie się w Lublinie – trwa rejestracja, do której organizatorzy zachęcają wszystkich pielęgniarzy i pielęgniarki.

„Takie konferencje są ogromną szansą dla środowiska pielęgniarskiego”

Celem konferencji naukowo-szkoleniowych pod hasłem „Postępowanie z raną przewlekłą” jest przede wszystkim szerzenie świadomości na temat najbardziej aktualnych wytycznych i najnowocześniejszych metod leczenia trudno gojących się ran o różnej etiologii. Każda kolejna odsłona wydarzenia gromadzi od 200 do ponad 300 uczestników chętnych do uaktualniania swojej wiedzy na temat profilaktyki, diagnostyki, sposobów leczenia oraz zaopatrywania różnorodnych ran przewlekłych i towarzyszących im chorób. Organizatorami cyklu są wydawnictwo Evereth Publishing, Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Klinika Diabetologii i Chorób Wewnętrznych WUM.

O ogromnym znaczeniu tych naukowo-szkoleniowych spotkań opowiedział w rozmowie z Evereth News Opiekun Naukowy wydarzenia, dr. hab. n. med. Marek Kucharzewski, podczas „Postępowania z raną przewlekłą” w Opolu 25 października 2018 roku:

– Takie konferencje są ogromną szansą dla środowiska pielęgniarskiego, przede wszystkim ze względu na różnorodność poruszanych tematów oraz możliwość zapoznania się z najbardziej aktualnymi metodami postępowania z ranami trudnymi – wyjaśnił ekspert. „Postępowanie z raną przewlekłą” cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, a jego największą wartością jest fakt, że docieramy do pielęgniarek i położnych z całej Polski.

Zarejestruj się na bezpłatną konferencję o leczeniu ran!

Ze względu na duże zainteresowanie konferencjami w środowisku pielęgniarskim organizatorzy zdecydowali się zapowiedzieć kolejną edycję – „Postępowanie z raną przewlekłą” tym razem zawita do Hotelu Victoria w  Lublinie, w dniu 24 października. Wśród tematów wiodących podczas wydarzenia znajdą się różnorodne zagadnienia z zakresu profilaktyki, leczenia i pielęgnacji ran trudno gojących się – eksperci z całej Polski opowiedzą m.in. o nowoczesnej terapii podciśnieniowej NPWT, kompresjoterapii, zaburzeniach procesu gojenia ran o różnej etiologii, leczeniu żywieniowym oraz antyseptyce i opatrunkach. Na uczestników czekać będą więc merytoryczne wykłady prowadzone przez praktyków i najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, ciekawe materiały konferencyjne i prestiżowe medyczne czasopismo naukowe, a także wystawa firm, które oferują nowoczesne rozwiązania w leczeniu ran. Ponadto każdy pielęgniarz i pielęgniarka otrzyma imienny certyfikat uczestnictwa w konferencji z punktami edukacyjnymi.

Rejestracja trwa – aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, wystarczy odwiedzić stronę internetową http://postepowaniezrana.pl/lublin/ i wypełnić formularz. Tylko zarejestrowani uczestnicy zostaną wpuszczeni na konferencję i otrzymają certyfikat. Gorąco zachęcamy do uczestnictwa – liczba miejsc jest ograniczona!

 

Obejrzyj fotorelację z poprzednich edycji konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą”:

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Siedlcach.

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Opolu.

„Postępowanie z raną przewlekłą” w Zamościu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *