Znamy już daty i miejsca bezpłatnych konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą”!
Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem

Znamy już daty i miejsca bezpłatnych konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą”!

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cykl jednodniowych konferencji naukowo-szkoleniowych organizowanych przez wydawnictwo Evereth Publishing, których celem jest zrzeszanie pielęgniarek zainteresowanych rozwojem i pogłębianiem wiedzy w dziedzinie opieki nad raną. Zeszłoroczne edycje gromadziły średnio 170–300 osób – sprawdź, gdzie i kiedy odbywają się one w roku 2019!

Konferencje cieszą się rosnącą popularnością

„Postępowanie z raną przewlekłą” to zorganizowany przez wydawnictwo medyczne Evereth Publishing cykl jednodniowych konferencji naukowo-szkoleniowych dla pielęgniarek. W dotychczasowych edycjach brało udział średnio 170–300 osób zainteresowanych pogłębianiem wiedzy dotyczącej szeroko pojętej opieki nad raną. Te bezpłatne wydarzenia naukowe odbywają się w różnych miastach w Polsce, dzięki czemu pielęgniarki z całego kraju zyskują możliwość poznawania najbardziej innowacyjnych technik zaopatrywania i pielęgnacji trudno gojących się ran.

Konferencje z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród pielęgniarek. Pierwsze spotkanie odbyło się w 2014 roku w  Zamościu. Podczas szkoleń pielęgniarki i pielęgniarze mają niezwykłą okazję uczestniczenia w rozwijających wykładach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów, m.in. autorkę popularnego „Poradnika pielęgnacji ran przewlekłych”, Elżbietę Szkiler. Konferencje dają również możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami leczenia ran i opieki nad raną – wszystko za sprawą wystawców prezentujących nowoczesne rozwiązania.

– Wszystkie wykłady utrzymane są na bardzo wysokim poziomie i traktują o najważniejszych kwestiach postępowania z raną przewlekłą – powiedziała podczas konferencji we Wrocławiu Anna Szafran, Przewodnicząca Dolnośląskiej Okręgowej Rady Pielęgniarek i Położnych. – Występujący wykładowcy nie tylko posiadają ogromną wiedzę, ale potrafią również nawiązać kontakt z uczestnikami. Wykłady odbywają się na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, ale prowadzone są w sposób przystępny, trafiający do słuchaczy.

Opiekunem naukowym cyklu, który czuwa nad wysokim poziomem merytorycznym spotkań, jest ekspert w dziedzinie leczenia ran z wieloletnim doświadczeniem, Wiceprezes Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran, dr hab. n. med. Marek Kucharzewski. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Śląski Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego – pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych.

Za udział w wydarzeniu uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

Sprawdź, czy będziemy w Twoim mieście!

Wszystkie konferencje z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” są bezpłatne dla pielęgniarek i studentów pielęgniarstwa. Aby wziąć udział, należy zapisać się na liście uczestników w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych. Poniżej prezentujemy listę miast, w których odbędą się te spotkania naukowo-szkoleniowe, wraz z datami:

  • 14 lutego 2019 roku – Kalisz, Collegium Medicum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej
  • 21 lutego 2019 roku – Wałbrzych, Hotel–Restauracja „MARIA”
  • 21 marca 2019 roku – Radom
  • 22 marca 2019 roku – Kielce
  • 11 kwietnia 2019 roku – Zamość
  • 15 kwietnia 2019 – Elbląg
  • 9 maja 2019 roku – Piła
  • 23 maja 2019 roku – Poznań
  • 6 czerwca 2019 roku – Siedlce
  • 13 czerwca 2019 roku – Toruń

Kalendarz na drugą połowę 2019 roku już wkrótce – gorąco zachęcamy do śledzenia wydarzeń na stronie internetowej: www.postepowaniezrana.pl!

Przeczytaj również: Postępowanie z raną przewlekłą w Opolu: pielęgniarki chcą poszerzać swoją wiedzę

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *