Obok slidera

„Zastosowanie HydroTherapy w leczeniu ran różnego pochodzenia” – zapisz się na bezpłatny webinar!

21 października 2021 r. o godzinie 18:30 odbędzie się kolejny webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE” – „Zastosowanie HydroTherapy w leczeniu ran różnego pochodzenia”. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Partnerem wydarzenia jest firma Hartmann.

Webinar pod hasłem „Zastosowanie HydroTherapy w leczeniu ran różnego pochodzenia” będzie prowadzony przez mgr Urszulę Jakubowską oraz mgr Annę Mirosz.

Tytuł wykładu brzmi: „Zastosowanie HydroTherapy w leczeniu ran różnego pochodzenia”

Udział w webinarze jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się tutaj.

Zobacz zaproszenie na webinar od prelegentek!

 

https://forumleczeniaran.pl/wp-content/uploads/2021/06/Ania-i-Ula-zaproszenie-1-1.mp4″ disabled_on=”off|off|offJakie tematy są poruszane podczas cyklu webinarów?

Wśród wiodących tematów spotkań online znajdzie się problematyka leczenia ran o różnej etiologii – owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa; ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; antyseptyka i opatrunki; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia oraz żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego seminarium internetowego eksperci w zakresie leczenia ran opowiadają o najważniejszych aspektach leczenia ran. Uczestnicy oprócz obejrzenia wykładu mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

[et_pb_button button_url=”https://forumleczeniaran.pl/webinary/zastosowanie-hydrotherapy-w-leczeniu-ran-roznego-pochodzenia-rejestracja/” url_new_window=”on” button_text=”Zapisz się na webinar” button_alignment=”center” admin_label=”Przycisk” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″][/et_pb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.