„Bez żywienia nie ma gojenia”. Zapisz się na webinar Zuzanny Konrady!
Archiwalne webinary Eksperci Konferencje Leczenie ran Newsy Pod sliderem Rodzaje ran Webinary

„Bez żywienia nie ma gojenia” – zapisz się na webinar Zuzanny Konrady!

Zapraszamy do zapisów na webinar „Bez żywienia nie ma gojenia”, który poprowadzi mgr Zuzanna Konrady, członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran. Spotkanie odbędzie się 17 czerwca 2020 r. o godz. 19:00. Organizatorami webinaru są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing i Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran. Zarejestruj się: tutaj.

Wykład online pod hasłem „Bez żywienia nie ma gojenia” poprowadzi wybitny wykładowca, pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu ran, członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, mgr Zuzanna Konrady. Podczas wykładu ekspertka omówi najważniejsze zasady żywienia u pacjentów z ranami trudno gojącymi się, nowoczesne rozwiązania w żywieniu, a także najbardziej powszechne błędy żywieniowe, które utrudniają gojenie.

Rola żywienia w leczeniu ran

Prowadzącą czwartego webinaru w cyklu „Postępowanie z raną LIVE” będzie pielęgniarka z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu ran oraz członek Zarządu Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran, mgr Zuzanna Konrady. Ekspertka zajmuje się leczeniem m.in. stopy cukrzycowej, odleżyn i innych trudno gojących się ran.

Partnerem wydarzenia jest firma Olimp Labs.

„Postępowanie z raną LIVE”

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego wykładu online eksperci w zakresie leczenia ran opowiadają o najważniejszych aspektach terapii. Widzowie oprócz uczestnictwa w wykładzie mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.Organizatorami webinaru są: wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *