Newsy

„Biofilm w ranie. Czy to zawsze musi być film bez happy endu?” – zapisz się na bezpłatny webinar!

13 grudnia 2021 r. o godzinie 18:00 odbędzie się kolejny webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE” – „Biofilm w ranie. Czy to zawsze musi być film bez happy endu?”. Organizatorem wydarzenia jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Partnerem wydarzenia jest firma SmithNephew.

Webinar pod hasłem „Biofilm w ranie. Czy to zawsze musi być film bez happy endu?” będzie prowadzony przez mgr Urszulę Jakubowską.

Tytuł wykładu brzmi: „Biofilm w ranie. Czy to zawsze musi być film bez happy endu?”

Udział w webinarze jest bezpłatny, natomiast liczba miejsc jest ograniczona. Dlatego zachęcamy do rejestracji już dziś. Podczas webinaru będzie możliwość zadawania pytań. Aby wziąć udział w wydarzeniu, wystarczy zarejestrować się tutaj.

 

Jakie tematy są poruszane podczas cyklu webinarów?

Wśród wiodących tematów spotkań online znajdzie się problematyka leczenia ran o różnej etiologii – owrzodzenia, odleżyny, stopa cukrzycowa; ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; antyseptyka i opatrunki; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia oraz żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego seminarium internetowego eksperci w zakresie leczenia ran opowiadają o najważniejszych aspektach leczenia ran. Uczestnicy oprócz obejrzenia wykładu mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

[et_pb_button button_url=”https://forumleczeniaran.pl/webinary/biofilm-w-ranie-czy-to-zawsze-musi-byc-film-bez-happy-endu-rejestracja/” url_new_window=”on” button_text=”Zapisz się na webinar” button_alignment=”center” admin_label=”Przycisk” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″][/et_pb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.