Newsy

„Debridement – zielone światło dla procesu gojenia ran” – zapisz się na bezpłatny webinar!

26 stycznia 2022 r. w godz. 18:00-19:00 odbędzie się kolejny webinar z cyklu „Postępowanie z raną LIVE” – „Debridement – zielone światło dla procesu gojenia ran”. Za organizację internetowego seminarium odpowiada wydawnictwo naukowe Evereth Publishing. Partnerem wydarzenia jest firma Hartmann.

Spotkanie online pod hasłem „Debridement – zielone światło dla procesu gojenia ran” poprowadzi dr n. med. Marcin Kucharzewski.

Tytuł wykładu to: „Debridement – zielone światło dla procesu gojenia ran”

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zachęcamy do zarejestrowania się już dziś. W trakcie trwania webinaru słuchacze mogą zadawać ekspertowi pytania. By wziąć udział w wykładzie, wystarczy zarejestrować się tutaj.

 

Jakie tematy są poruszane podczas cyklu webinarów „Postępowanie z raną LIVE”?

W trakcie spotkań online poruszane są takie tematy jak m.in. problematyka terapii ran o różnej etiologii – odleżyn, owrzodzeń, stopy cukrzycowej; antyseptyka i opatrunki, ogólne i miejscowe postępowanie z raną przewlekłą; mikrobiologiczny aspekt leczenia rany przewlekłej; leczenie podciśnieniem – terapia NPWT; kompresjoterapia oraz żywienie w leczeniu ran trudno gojących się.

Cykl webinarów „Postępowanie z raną LIVE” realizowany jest na portalu ForumLeczeniaRan.pl. Podczas każdego seminarium internetowego specjaliści z zakresu leczenia ran przybliżają najważniejsze aspekty terapii ran. Uczestnicy oprócz obejrzenia wykładu mają możliwość zadawania pytań ekspertom na czacie.

Wydarzenie na Facebooku: tutaj.

[et_pb_button button_url=”https://forumleczeniaran.pl/webinary/debridement-zielone-swiatlo-dla-procesu-gojenia-ran-rejestracja/” url_new_window=”on” button_text=”Zapisz się na webinar” button_alignment=”center” admin_label=”Przycisk” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″][/et_pb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.