Konferencje Newsy

Ostatni dzień rejestracji na konferencję IV Forum Leczenia Ran!

Rejestracja na największą w Polsce konferencję o leczeniu ran – IV Forum Leczenia Ran – trwa jedynie do jutra. Na wydarzenie pozostało już zaledwie kilka wolnych miejsc. Jak informują organizatorzy, nie ma już natomiast możliwości zakwaterowania w miejscu konferencji.

 

[et_pb_button button_url=”https://flr2021.pl/rejestracja/” button_text=”Zarejestruj się na konferencję IV Forum Leczenia Ran” button_alignment=”center” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″ background_layout=”dark”][/et_pb_button]

 

Przewodniczącym Komitetu Naukowego wydarzenia jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski z Katedry i Zakładu Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran.

Organizatorem wydarzenia są wydawnictwo Evereth Publishing, Szpital Powiatowy im. dr. Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem oraz Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Sponsorami wydarzenia są firmy Hartmann, Convatec, Aspironix, SmithNephew, Molnlycke, B.Braun, Schulke i UrgoMedical. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawują czasopismo Forum Leczenia Ran oraz portale medyczne Evereth News i Forum Leczenia Ran.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.