Konferencje Newsy Obok slidera

Rejestracja na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Pile już otwarta!

19 maja w Hotelu Gromada w Pile odbędzie się konferencja naukowo-szkoleniowa „Postępowanie z raną przewlekłą”. W ramach wydarzenia eksperci poprowadzą ciekawe wykłady i warsztaty. Udział w konferencji jest bezpłatny. Zapraszamy do rejestracji!

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cieszący się dużą popularnością wśród pielęgniarek cykl konferencji szkoleniowych, na których przedstawiane są nowoczesne metody i produkty do leczenia ran. Podczas ciekawych wykładów i warsztatów wybitni eksperci prezentują przypadki z własnej praktyki i omawiają procedury postępowania z różnymi rodzajami ran. W ramach wystawy firm można również porozmawiać z konsultantami oraz otrzymać darmowe próbki i materiały edukacyjne.

Nawet 400 uczestników konferencji

W konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” mogą uczestniczyć nie tylko pielęgniarki i pielęgniarze, ale również studenci kierunków medycznych, którzy chcieliby poszerzyć wiedzę w zakresie leczenia ran trudno gojących się. Konferencje spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony uczestników – w każdym wydarzeniu bierze udział od 150 do nawet 400 osób.

Konferencje w całej Polsce

Konferencje z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą” w 2022 roku odbędą się w ponad 15 miastach. Szczegółowy kalendarz wydarzeń można sprawdzić tutaj:

[et_pb_button button_url=”http://postepowaniezrana.pl/kalendarz-wydarzen/” url_new_window=”on” button_text=”Kalendarz wydarzeń” button_alignment=”center” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″ button_icon=”%%20%%”][/et_pb_button]

Udział w konferencji jest bezpłatny, jednak liczba miejsc na każde wydarzenie jest ograniczona, dlatego zachęcamy do rejestrowania się.

Na konferencję „Postępowanie z raną przewlekłą” w Pile można się zapisać poprzez formularz dostępny poniżej:

[et_pb_button button_url=”http://postepowaniezrana.pl/rejestracja-pila/” url_new_window=”on” button_text=”Zarejestruj się” button_alignment=”center” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″ button_icon=”%%20%%”][/et_pb_button]

Prestiżowe patronaty

Honorowe patronaty nad cyklem konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” zostały przyznane przez Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran oraz Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych. Patronami medialnymi konferencji są portal medyczny Evereth News, portal specjalistyczny Forum Leczenia Ran, a także czasopisma naukowe „Forum Leczenia Ran” oraz „Pielęgniarstwo w Anestezjologii i Intensywnej Opiece”.

Organizatorami konferencji „Postępowanie z raną przewlekłą” są wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Katedra i Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.