Ruszyła rejestracja na konferencje „Postępowanie z raną przewlekłą” w Warszawie i Kaliszu!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

17 marca w Kaliszu i 23 marca w Warszawie odbędą się bezpłatne konferencje naukowo-szkoleniowe z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenia skierowane są do pielęgniarek, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa chętnych, by pogłębiać swoją wiedzę w dziedzinie opieki nad raną przewlekłą.

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cykl jednodniowych, bezpłatnych, stacjonarnych konferencji. Wydarzenia organizowane są w różnych miastach na terenie całej Polski pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Podczas szkoleń pielęgniarki i pielęgniarze uczestniczą w ciekawych wykładach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów. Uczestnicy konferencji mają też możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami leczenia ran i opieki nad raną dzięki obecności wystawców prezentujących nowoczesne rozwiązania.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Śląski Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Harmonogram konferencji zaplanowanych w 2022 r. znajdziesz pod tym linkiem.

Zarejestruj się na konferencje w Warszawie i w Kaliszu!

17 marca 2022 r. konferencja „Postępowanie z raną przewlekłą” w Kaliszu będzie miała miejsce w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego (ul. Nowy Świat 4). Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 (recepcja konferencyjna czynna od godziny 8:00).

23 marca 2022 r. konferencja „Postępowanie z raną przewlekłą” w Warszawie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych przy ul. Żelaznej 59.

 

Udział w konferencjach jest bezpłatny, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Program merytoryczny konferencji  znajduje się pod tym linkiem. Uczestnictwo w wydarzeniu obejmuje:

 • udział we wszystkich wykładach,
 • wstęp na wystawę firm,
 • przerwę kawową z poczęstunkiem dla uczestników.

Po konferencji każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

 

4 comments

  Gupta, Chung Chou H can you buy priligy over the counter Both elo 3 and elo 6 function in FA biosynthesis Fig

  clomiphene pills Joan Harland Robert Liburdy

  doxycycline pneumonia dose News recently spoke with Profit, 48, about his passion for finance, what the NFL taught him about money and how the company he founded 15 years ago with 300, 000 in assets under management has grown to nearly 2 billion today

  stromectol tablets uk In the absence of dox, tTA will bind TRE and activate transcription

Dodaj komentarz