Konferencje Leczenie ran Newsy Obok slidera

Ruszyła rejestracja na konferencje „Postępowanie z raną przewlekłą” w Warszawie i Kaliszu!

17 marca w Kaliszu i 23 marca w Warszawie odbędą się bezpłatne konferencje naukowo-szkoleniowe z cyklu „Postępowanie z raną przewlekłą”. Wydarzenia skierowane są do pielęgniarek, pielęgniarzy i studentów pielęgniarstwa chętnych, by pogłębiać swoją wiedzę w dziedzinie opieki nad raną przewlekłą.

„Postępowanie z raną przewlekłą” to cykl jednodniowych, bezpłatnych, stacjonarnych konferencji. Wydarzenia organizowane są w różnych miastach na terenie całej Polski pod honorowym patronatem Naczelnej Rady Pielęgniarek i Położnych. Podczas szkoleń pielęgniarki i pielęgniarze uczestniczą w ciekawych wykładach prowadzonych przez doświadczonych ekspertów. Uczestnicy konferencji mają też możliwość zapoznania się z najnowszymi metodami leczenia ran i opieki nad raną dzięki obecności wystawców prezentujących nowoczesne rozwiązania.

Organizatorem konferencji jest wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Śląski Zakład Anatomii Opisowej i Topograficznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Harmonogram konferencji zaplanowanych w 2022 r. znajdziesz pod tym linkiem.

Zarejestruj się na konferencje w Warszawie i w Kaliszu!

17 marca 2022 r. konferencja „Postępowanie z raną przewlekłą” w Kaliszu będzie miała miejsce w Akademii Kaliskiej im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego (ul. Nowy Świat 4). Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 9:00 (recepcja konferencyjna czynna od godziny 8:00).

23 marca 2022 r. konferencja „Postępowanie z raną przewlekłą” w Warszawie rozpocznie się o godzinie 9:00 w Okręgowej Izbie Pielęgniarek i Położnych przy ul. Żelaznej 59.

 

[et_pb_button button_url=”http://postepowaniezrana.pl/kalendarz-wydarzen/” url_new_window=”on” button_text=”Zarejestruj się na konferencję %22Postępowanie z raną przewlekłą%22!” button_alignment=”center” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″ background_layout=”dark”][/et_pb_button]

Udział w konferencjach jest bezpłatny, jednak o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Program merytoryczny konferencji  znajduje się pod tym linkiem. Uczestnictwo w wydarzeniu obejmuje:

  • udział we wszystkich wykładach,
  • wstęp na wystawę firm,
  • przerwę kawową z poczęstunkiem dla uczestników.

Po konferencji każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji wraz z przyznanymi punktami edukacyjnymi.

 

[et_pb_button button_url=”https://forumleczeniaran.pl/wracaja-konferencje-postepowanie-z-rana-przewlekla-sprawdz-kiedy-i-gdzie-odbeda-sie-szkolenia-w-2022-roku/” url_new_window=”on” button_text=”Sprawdź harmonogram konferencji %22Postępowanie z raną przewlekłą%22!” button_alignment=”center” custom_button=”on” button_text_color=”#FFFFFF” button_bg_color=”#E02B20″ background_layout=”dark”][/et_pb_button]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.