Konferencje Newsy Obok slidera

Znamy termin Forum Leczenia Ran ONLINE 2021!

Ten tekst przeczytasz w < 1 min.

Wirtualna konferencja IV Forum Leczenia Ran BEFORE, która odbyła się w dniach 14-17 października 2020 r. była ogromnym sukcesem i zgromadziła przed ekranami ponad 3200 uczestników, co czyni to wydarzenie największą konferencją online o leczeniu ran w Polsce. Wydawnictwo naukowe Evereth Publishing oraz Stowarzyszenie Naukowe Leczenia Ran już planują kolejną edycję tego wirtualnego wydarzenia – tym razem pod hasłem Forum Leczenia Ran ONLINE 2021. 

Wiemy już na pewno, że Forum Leczenia Ran ONLINE odbędzie się w dniach 12-15 maja 2021 roku – w programie znajdą się wykłady i warsztaty prowadzone przez ekspertów w leczeniu ran z Polski i z całego świata, a także interaktywne panele dyskusyjne, spacery po wirtualnej wystawie firm oraz konkursy z nagrodami dla uczestników. Rejestracja na wydarzenie ruszy w lutym 2021. Przewodniczącym Komitetu Naukowego wydarzenia jest dr hab. n. med. Marek Kucharzewski, Prezes Stowarzyszenia Naukowego Leczenia Ran.

A co z konferencją stacjonarną IV Forum Leczenia Ran w Zakopanem?

Niezależnie w dniach 2-4 września 2021 r. odbędzie się stacjonarna konferencja IV Forum Leczenia Ran w Zakopanem.

O wszelkich aktualnościach dotyczących rejestracji lub programu Forum Leczenia Ran ONLINE będziemy informować na bieżąco na portalu ForumLeczeniaRan.pl, dlatego zachęcamy do śledzenia naszych newsów.

Będziecie z nami na kolejnej edycji spotkania online?

 

Przeczytaj także:

3,2 tys. osób na wirtualnej konferencji IV FLR Before

Największa konferencja o leczeniu ran w Polsce – ponad 1000 osób na III Forum Leczenia Ran

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *